• zaloguj się
  • utwórz konto

Rekrutacja na studia podyplomowe

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

Florystyka

Szczegóły
Kod OFLRZ.SP.02
Jednostka organizacyjna Wydział Biotechnologii i Ogrodnictwa
Forma studiów Niestacjonarne
Poziom kształcenia Podyplomowe
Profil studiów ogólnoakademicki
Języki wykładowe polski
Czas trwania Dwa semestry
Wymagany dokument
  • dyplom
  Zadaj pytanie
Obecnie nie trwają zapisy.

Minione tury w tej rekrutacji:
  • Tura 1 (01.06.2022 00:00 – 04.11.2022 23:59)

Celem Studiów Podyplomowych Florystyka jest wyposażenie studenta w wiedzę, umiejętności i kompetencje społeczne do efektywnej pracy w dziale profesjonalnej i komercyjnej florystyki, na poziomie przyjętym w krajach Unii Europejskiej. Odpowiednie przygotowanie absolwentów do osiągnięcia sukcesu w stale zmieniającej się branży kwiatowej przez wykształcenie najlepiej wyszkolonych pracowników lub właścicieli pracowni florystycznych i kwiaciarń, dzięki nauce technik florystycznych, wiedzy na temat roślin i teorii florystyki współczesnej, oraz kompetencji społecznych związanych z przedsiębiorczością, umiejętnościami organizacyjnymi, poczuciem estetyki, poszukiwaniem nowych możliwości rozwoju zawodowego.

Studia mają charakter ogólnopolski i przeznaczone są dla absolwentów wszystkich uczelni wyższych. Wykłady i zajęcia praktyczne prowadzone są przez pracowników naukowych Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie oraz innych uczelni wyższych w Polsce, a także przez dyplomowanych florystów instruktorów.

Koszt studiów: 9500 zł (po 4750 zł za każdy semestr), (w cenę wliczone są koszty wszystkich materiałów florystycznych i materiału roślinnego).

Studia rozpoczynają się pod warunkiem zgłoszenia minimum 15 uczestników, maksymalnie przyjmujemy 20 osób.


---


Dane do przelewu dla osób zrekrutowanych na Studia:
Alior Bank S.A. 86 2490 0005 0000 4530 1756 3779 podając w tytule przelewu za jaką formę kształcenia (St. Podyplomowe FLORYSTYKA + imię  i nazwisko)